Menu

Vyhledávání

< návrat zpět

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PRO RYBÁŘE MO LEDENICE - Lipno 2022

Vážení rodiče,

 

V letošním roce jsme se rozhodli uspořádat čtvrtý ročník rybářského letního soustřední pro děti na Lipně.

Sraz bude v pátek 26.8. 2022 , přímo na táborové základně v Přední Výtoni v 17:00, ukončení v neděli 28.8. v 15:00 (dopravu do tábořiště i z tábořiště zajišťují rodiče)

 

Pro účastníky soustředění bude připravena řada her a soutěží v tábořišti i okolní přírodě, teoretická i praktická výuka rybářského sportu a samozřejmě spousta rybaření. Večer vždy posezení u táborového ohně s možností opékání buřtů.

Soustředění povede několik rybářů z řad ČRS MO Ledenice.

 

Cena soustředění činí 500,- Kč na dítě. Tato částka poslouží výhradně k pokrytí nákladů na stravování, nákup cen do soutěží a provozní náklady tábořiště.

 

Upozorňujeme, že rybářské soustředění nebude mít právní formu letního tábora, ale málopočetného, soukromého výletu s přespáním v přírodě v chatkách. Soustředění bude probíhat podobně jako běžné letní tábory, podepsáním této přihlášky berete tuto informaci na vědomí.

 

Své dítě na tuto akci přihlásíte doručením vyplněné přihlášky + částky 500 ,-  na letní soustředění a to nejpozději do 1.8.2022. Kontakt níže na vedoucí.

 

Podaná přihláška je závazná a není možno storno poplatku. Po tomto termínu se ztrácí nárok na vrácení peněz.

 

V případě nezvladatelného chování dítěte během soustředění, si vedoucí, po třetím varování dítěte, vyhrazují právo jeho pobyt předčasně ukončit. (peníze v tomto případně nebudou vráceny a to ani jejich poměrná část)

 

Zde prosím uveďte choroby, alergie, příp. jiná zdravotní omezení vašeho dítěte a instrukce pro vedoucí

 

Podmínkou pro přijetí dítěte, je platný rybářský lístek a povolenka (dítě školou povinné).

>>>>>>> Přihláška ke stažení <<<<<<<